14 Inch Chromebook Lcd Screen B140XTK02.1/B140XTK02.2/B140XTK02.3
Shenzhen Shengchuang Jingcai Technology Co., Ltd.
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
B140XTK02.1/B140XTK02.2/B140XTK02.3 14.0" 1366(RGB)×768 eDP 40 pins Matte On-Cell Touch Screen Product Description: Screen Model: B140XTK02.1/B140XTK02.2/B140XTK02.3 Resolution: 14.0" 1366...
Product Tags:
14 inch chromebook lcd screen